Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 503 538 053

beata.woskowicz@withus.pl

Transport chłodniczy Śląsk

Logistyka transportu jest złożonym procesem, szczególnie jeśli mowa o transporcie chłodniczym. Wiele z nich wymaga zorganizowania odpowiednich warunków, które podyktowane są licznymi normami i przepisami prawa. Produkty delikatne i te, które szybko się psują, wymagają stosowania rygorystycznych procedur określonych przez prawo, w tym uwzględnienia wszelkich norm temperaturowych.

Korzystając z naszej oferty, możesz mieć pewność, że stawiamy bezpieczeństwo produktów na pierwszym miejscu. Idealne organizacja, aby czas oczekiwania na towar był optymalny i towary dotarły w idealnym stanie do punktu docelowego.

Logistyka transportu
Usługi transportowe

Usługi transportowe w temperaturach kontrolowanych

Obszar naszego działania obejmuje głównie województwo śląskie, dolnośląskie, małopolskie i mazowieckie, ale zrealizujemy również zlecenia z innego obszaru Polski. Współpracując z firmami produkcyjnymi i handlowymi oraz zajmując się transportem towarów wymagających kontrolowanych warunków, nie możemy pozwolić sobie na żadne zaniedbania.

Dysponujemy samochodami chłodniczymi do przewozu produktów różnego rodzaju w warunkach zapewniających utrzymanie ich świeżości oraz zadbaniu ciąg chłodniczy został zachowany na całym łańcuchu dostawy. Do towarów, jakie przewozimy, należą: żywność świeża (w tym owoce, warzywa), produkty garmażeryjne oraz mrożonki. Organizujemy również transport leków, suplementów diety oraz produktów medycznych.

Na jakie czynniki zwracamy uwagę, organizując transport chłodniczy?

Warunki higieniczne

Przestrzeganie wymogów sanitarno-epidemiologicznych jest kolejnym kluczowym czynnikiem warunkującym bezpieczne dostarczenie towarów do klienta. Pojazdy o gładkich i łatwo zmywalnych powierzchniach, regularna dezynfekcja, aby zachować sterylność, ciągłe monitorowanie warunków panujących wewnątrz pojazdu czy stosowanie atestowanych pojemników przeznaczonych do kontaktu z żywnością to tylko niektóre aspekty, które muszą zostać kategorycznie spełnione.

Odpowiednia temperatura

Chcąc zachować wysoką jakość usług transportowych, konieczne jest nieprzerwane utrzymanie temperatury na odpowiednim poziome, czy to w pojazdach czy magazynach. Dzięki temu w produktach nie zachodzą niekorzystne zmiany chemiczne i fizyczne. Ważne jest również, aby zostały zachowane normy temperaturowe dopasowane do danego rodzaju towarów.

Mówiąc o transporcie chłodniczym, nie można zapomnieć także o takich etapach jak rozładunek i załadunek towarów. Podczas przemieszczania produktów należy zachować ostrożność, aby utrzymać wysokie standardy higieny oraz nie narazić ich na zmiany temperatury.

Transport chłodniczy Śląsk - jakimi pojazdami dysponujemy?

Profesjonalna realizacja transportu to niełatwe zadanie wymagające wnikliwej znajomości branży, przepisów oraz dobrego przygotowania i zgrania wielu osób. Rzetelne podejście daje gwarancję dostarczenia artykułów do odbiorcy bez straty ich jakości. W tym celu wykorzystujemy nowoczesny tabor pojazdów, który stale monitorujemy pod kątem technicznym.

Transport chłodniczy

Nasze chłodnie utrzymują określoną temperaturę, a także dają możliwość jej kontrolowania. Skład przewozowy stanowią pojazdy wyposażone w izolowane ściany i odpowiednie agregaty chłodnicze. Istotny jest także fakt, że chronią przed wilgocią, dostępem światła oraz wahaniami temperatury. Dodatkowe niezbędne wyposażenie pojazdów chłodniczych, które usprawnia i kontroluje proces transportu stanowi m.in.:

  • system GPS pozwalający śledzić lokalizację samochodu chłodniczego i optymalizujący działania logistyczne,
  • termograf, czyli urządzenie pomiarowe umożliwiające monitorowanie temperatury wewnątrz pojazdu.

Transport towarów - obszar działania

Główne obszary dystrybucji to Śląsk oraz Warszawa, ponieważ to właśnie tam znajdują się nasze magazyny. Z uwagi na rozbudowaną flotę i wieloletnie doświadczenie działamy prężnie na terenie całego kraju. Niezależnie od wielkości dystansu dbamy o stworzenie wymaganych warunków do przewozu produktów konsumpcyjnych. Każde zlecenie jest inne, każdy produkt wymaga innego traktowania. Naszym celem jest wykonanie zlecenia na najwyższym poziomie i dbanie o dobre imię Klienta.

Transport towarów

Dlaczego warto z nami współpracować?

Wynajęcie chłodni z kierowcą to dobre rozwiązanie dla każdej firmy szukającej wygodnych rozwiązań i której zależy na oszczędności czasu oraz pieniędzy. Warto skorzystać z usług sprawdzonej firmy, która zorganizuje transport towarów w temperaturach kontrolowanych w sposób fachowy i rzetelny.

  • profesjonalny tabor - dysponujemy pojazdami przystosowanymi do przewożenia towarów w kontrolowanej temperaturze
  • pełny pakiet usług - zajmiemy się kompleksowo logistyką, magazynowaniem i przewiezieniem towarów
  • doświadczenie - mamy najlepszych kierowców, magazynierów i specjalistów od logistyki - nasza kadra jest przeszkolona i doświadczona
  • zawsze na czas - dzięki perfekcyjnej organizacji gwarantujemy terminowe dostarczenie ładunku do określonego celu.
  • bezpieczeństwo - dbamy o solidne zabezpieczenie przewożonych ładunków przed uszkodzeniem
Szukasz pewnej firmy transportowej, która przewiezie Twoje towary na terenie kraju bez ryzyka strat? Transport chłodniczy m.in. na województwo śląskie jest naszą specjalnością i wiemy jak przewozić wymagające ładunki. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Skontaktuj się